این رویداد خاتمه یافته است و اطلاعات موجود در این سایت صرفا جنبه آرشیو دارد

:: معرفی همایش


تحولات پرشتاب و فراگير عرصه‌هاي حيات و زندگي، پيچيدگي‌هاي روزافزوني را پيش ‌روي مدیران مي‌گشايد. مدیران در اين صحنه از پيچيدگي‌ها، نيازمند توانمندي‌هاي متمايزي در دانش سازمانی هستند كه بتوانند با درایت انديشمندانه و مدبّرانه در انجام كارها فعالیت کنند.

مدیریت کسب و کار اخلاقی مفهومی است که در پیشرفت همه جانبه نقش بسزایی دارد و می بایست با نگاهی عمیق تر آنها را کنار هم قرار داد تا به تدابیر ارزنده و راهگشا در توسعه دست یافت و ایجاد چنین نگاهی به هم افزایی و هم اندیشی و همگرایی نیاز دارد که یکی از بهترین ابزار تحقق آن برگزاری کنفرانسهای علمی پژوهشی است که به عنوان موتور محرک رویدادهای بزرگ علمی و تحولات فناورانه به شمار می‌روند. یکی از اهداف دیگر این رویداد ارائه راهکارهای نوین جهت جذب سرمایه‌گذاری داخلی و خارجی و توسعه زیرساخت‌ها، با تکیه بر اصول مدیریتی و ترفندهای اقتصادی، جهت اشتغال زایی و کارآفرینی است.

از سوی دیگر محدودیت موجود به جهت پاندمی کورونا و آغاز تحول عظیم در عرضه آموزش و پژوهشی به شیوه الکترونیک، ضرورت اجرای برنامه‌های پژوهشی در بستر فضای مجازی را افزایش داده است.

با توجه به اهمیت این موضوعات "اولین کنفرانس الکترونیک پژوهش‌های مديريت کسب و کار اخلاقی" با هدف بررسی متدهای بومی و بین‌المللی در عرصه‌های ذکر شده و تببین راهکارهای مدیریتی و توسعه آفرین در تاریخ 24 و 25 آذرماه 1400 به میزبانی دانشگاه آزاد اسلامی یزد برگزار خواهد گردید. با توجه به برنامه‌ریزی‌های صورت گرفته در این همایش بین اساتید مطرح و صاحبان کسب و کار کشوری حضور داشته و کارگاه‌های تخصصی متعددی برای استفاده علاقمندان برنامه‌ریزی شده است که انشالله به زودی اخبار آن از طریق وب‌سایت همایش و شبکه‌های اجتماعی اطلاع‌رسانی خواهد شد.

امید است با اتکا به دانش و تلاش کمیته علمی و اجرایی، با برگزاری این کنفرانس بتوانیم گامی هرچند کوچک در راه اعتلای علم و دانش و توسعه کشور برداریم.
پوستر همایش

© کلیه حقوق این وب سایت محفوظ می باشد .
طراحی و پیاده سازی شده توسط : همایش نگار ( ویرایش 10.0.4)